Elbistan Temizlik Şirketi

Hizmetlerimiz

İnşaat Temizliği

Gelişen sanayileşme ve ekonomik faaliyetlerle beraber insanların yaşam alanları köylerden kentlere doğru hızla ilerlemekte. Doğal olarak kent yaşamı gelişmekte. Bu gelişim barınma ve hizmet amaçlı binaların yapılamasını zorunlu hale getirdi. Bu sektörün gelişmesi, faaliyetlerinin hız kazanması mülk sahiplerine mülkiyetlerini en kısa sürede teslim etme güdüsünü de beraberinde getirdi. Bu inşaatların sahiplerine temiz şekilde devredilme düşüncesi de bu bağlamda devreye girdi ve yeni bir iş kolu oluşturdu. Bu iş kolu inşaat sonrası temizliği işidir. Elbette ki bu işle ilgilenen işinde uzman ekipler de oluştu. Bu ekipler; Tadilat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik gibi işlemleri gerçekleştirmektedir. Peki nasıl ulaşabilirim iyi bir firmaya diye mi düşünüyorsunuz? örneğin; Elbistan inşaat sonrası temizlik firmalarına internetten ulaşabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki inşaat sonrası temizliği önemli bir işlemdir ve her firmaya rahatça güvenemezsiniz. çünkü her yüzeye uygun temizleyiciler farklıdır ve işinde uzman kişiler tarafından zeminlere zarar vermeden uygulanması gerekmektedirler.

Müşteri memnuniyetini önemseyen, güler yüzlü hizmet politikasını benimsemiş, uzman ekiplerden oluşan firmalar üst düzey konforlu ve kaliteli hizmet sınmaktadırlar. İnşaat sonrası temizliği için anlaştığınız firma temizlik öncesinde size mekan tespiti için bir uzman gönderir. Bu uzman büyük bir incelik ve hassasiyetle temizliği yapılacak olan inşaatın incelemesini gerçekleştirir. Ardından size inşaat sonrası temizliği için bir tarih belirler ve o tarihler arasında uzman ekip gelerek gerekli bütün inşaat temizlik işlerini gerçekleştirir.

İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılı?

  1. İnşaat kalıntıları mekandan uzaklaştırılır.
  2. Uygun temizleyicilerle ve ekipmanlarla zemin temizlenir.
  3. Boya olan fayans yüzeyler yüzey temizleyiciler ile silinir.
  4. Lavabo, banyo ve tuvaletler uygun temizleyiciler ile ovulur.
  5. Mekanda ki dolaplar silinip temizlenir.
  6. Cam yüzeyler cam temizleyiciler ile temizlenir.

 

 
İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları düşünerek temizliyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir.
 
7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.
 
İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir. Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restaurant, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.
 
Elbistan Alfa Temizlik Şirketi hizmet yelpazesi içerisinde oluşturulan özel ekip eşliğinde yapılan, inşaat ve dekorasyon sonrası temizlikler şimdi daha hızlı ve sağlıklı.
 
‘İş ve İş Sağlığı Yönetmelik ve Prosedürleri'ne uygun yapılan tasarım ve hazırlıklar çerçevesinde inşaat sorası, dekorasyon sonrası temizlik işleri sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.
 
Alfa Temizlik, her alanda olduğu gibi aşırı önem arz eden inşaat sonrası temizliklerde de güvenebileceğiniz ender temizlik şirketlerindendir.
 
Hiçbir endişe ve kaygıya düşmeyeceğiniz hizmetleri uluslararası standartlara uygun gerçekleştiren  Alfa temizlik, kurumsal işletim ve profesyonel yaklaşımla da örnek işletmedir.
 
İnşaat sonrası temizliği itina ile yapan şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 
Şirketimiz ekiplerimiz inşaat artıklarını en kısa sürede geride toz bile bırakmadan tertemiz yapmaktadır.
 
İnşaat sonrası temizlik hizmeti sağlayan firmamız sizlere a,dan z,ye ince ayrıntısına kadar temizlik yapmaktadır.

Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın!