Elbistan Temizlik Şirketi

Hizmetlerimiz

Apartman Temizliği

Girdiğinizde mis gibi kokan ve temiz görüntüsü ile de insanın içini ferahlatan apartmanlarda yaşamak bütün insanların isteğidir. Apartman yöneticileri de bu isteği gerçekleştirmek için de günümüzde profesyonel olarak hizmet veren temizlik şirketleri ile anlaşmaktadırlar. Bu şekilde işinin uzmanına teslim edilen apartmanlarda beklendiği gibi temiz ve hijyenik olmaktadır. Apartmanın büyüklüğüne göre yeterli sayıda eleman ile verilen temizlik hizmetinden de memnun olması sağlanmaktadır. Yapılan bu temizliğin kapsamı ve hangi zaman aralıkları ile yapılacağı kararlaştırılmakta ve böylece her iki tarafında memnun olacağı bir durum oluşturulmaktadır.

Apartman temizliği uzmanlık isteyen bir iştir ve bunun için özel eğitim almış bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Özel ekipmanlar ve son teknoloji makineler ile yapılmasının yanında apartman temizliği için de kullanılacak temizlik malzemelerinin özel olması gerekmektedir. Bütün bu donanıma sahip olan temizlik şirketi çalışanları yapılan sözleşme gereği gerektiğinde her gün gerektiğinde de belli aralıklarla apartmana gelmekte ve apartmanın ortak kullanım alanları olan merdivenler, asansör, otopark ve bahçeyi temizlemektedirler. Bir düzen içinde yapılan bu temizlik için önce bina yukardan aşağıya kadar süpürülerek bütün çöpler temizlenecek ve daha sonrasında da bütün bina özel temizlik malzemeleri ile silinecektir. Zeminin yanında merdiven korkulukları, asansörün içinde bulunan kat düğmelerinin olduğu pano ve aynalar da temizlenecektir.

 

Kaliteli bir hizmet almak isteyen apartman yönetimleri bunun için profesyonel olarak hizmet veren bir şirket ile çalışmak gereğini hissetmekte ve bunun için araştırma yapmaktadırlar. En çok tercih edilen elbette kaliteli hizmetin uygun fiyatla alınmasıdır. Bizde firma olarak sizlerin bu isteğinize kavuşturmak için hizmet vermekteyiz. Bizim fiyatlarımızın uygun olması asla kaliteden ödün verdiğimiz anlamına gelmemektedir bizler işimizi ciddiyetle yapmanın yanında ayrıca müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Tecrübeli bir ekip olarak sizlere apartman temizliğinde mükemmel bir hizmet veriyoruz. Apartmanın ortak kullanım alanları da tam istendiği gibi temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmet ile sizlerin de beklediğiniz hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın!